Buyer / Purchasing / Nákupčí

Proč je tahle pozice u nás zajímavá?

  • začali jsme v lednu 2017, takže za sebou máme magických 5let a stále jsme alive.
  • rosteme už druhým rokem o 60%
  • jsme malá firma o 11 lidech, takže je možné ovlivňovat skoro vše a sestavit si svůj tým
  • vyrostli jsme na sociálních sítích, takže jestli tě socky baví, u nás o nich často uslyšíš
  • máme dlouholeté vztahy s výrobci v Turecku
  • jsme online, ale letos máme v plánu otevřít kamennou prodejnu v centru Prahy, kterou chceme spojit s marketingovým plánem
  • jsme bez externího financování, což dokazuje, že jsme zdravá firma, ale zároveň také velký prostor k růstu
  • nebojíme se vkročit do nových věcí, proto přijímáme bitcoin na našem eshopu
  • v budoucnu chceme vkročit do virtuálního světa, proto už dnes zkoukáme věci okolo Metaverse a NFT

Náplň práce

  • hrabání se v tabulkách (Sheets, Excel)
  • sledování prodejnosti jednotlivých produktů
  • Google Analytics
  • úzká spolupráce s produktovým týmem ohledně nových produktů
  • vyhledávání nových výrobců a dodavatelů
  • komunikace v angličtině
  • hlídání termínů

Koho hledáme

  • líbí se ti představa vybudovat globální fashion brand
  • máš minimálně 3 roky zkušenosti s nákupčí pozicí
  • máš přehled o trendech v módě a fashion tě baví
  • čísla ti nevadí a analytika ti je blízká. Budeš se hrabat v číslech
  • záleží ti na vztazích - v týmu, s dodavateli, s lidmi okolo sebe

V případě zájmu a schopností se můžeš podílet i na dalších věcech (produkt, finance a další..)

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu
  • globální expanzi
  • flexibilní pracovní dobu
  • blízký kontakt s lidmi, kteří chtějí dokázat, že i česká značka může ve světe uspět
  • finanční ohodnocení na základě dohody

Pokud tě nabídka zaujala, napiš nám na dominik@stylovej.cz