Marketingový manažer

Jako dynamicky rostoucí značka v módním průmyslu s pětiletou historií na trhu a mezinárodní přítomností hledáme marketingového manažera. Náš tým je plný mladých a ambiciózních lidí a naše pracovní prostředí je neformální a pružné.

Popis práce

Hledáme analytického marketingového manažera orientovaného na výsledky, který se bude podílet na vytváření a implementaci strategií pro posílení naší značky. Vaše úkoly budou zahrnovat úzkou spolupráci s naším CEO a kreativním týmem, koordinaci práce s výkonnostní marketingovou agenturou a externisty, správu emailingu, rozvíjení spolupráce s influencery, tvorbu strategie naší značky a vizuální identity, rozvoj našeho PR a posilování povědomí o naší značce. Kromě toho budete mít na starost sledování a analyzování výsledků našich marketingových aktivit a budete vytvářet zpětnou vazbu a návrhy na zlepšení pro další rozvoj naší marketingové strategie.

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s CEO na brandové a obsahové strategii firmy
  •  Koordinace práce a komunikace s performance agenturou a externisty v oblasti emailingu, PR, influencer marketingu, brandu a sociálních sítí
  • Sledování, analýza a reportování výsledků marketingových aktivit a reklam
  • Rozvoj brandové komunikace, včetně vizuálu našich sociálních sítí
  • Spolupráce na tvorbě vizuální identity
  • Spolupráce s naším marketingovým a kreativním týmem

Koho hledáme

  • Máte zájem o práci v módním průmyslu
  • dotahujete věci do konce a jste orientovaný na výsledky
  • Jste ochotni zapojit se do práce a koordinovat agentury a další členy týmu
  • Chápete důležitost brandu a jste kreativní
  • Máte nápady, které chcete realizovat
  • Jste analytický typ a máte zkušenosti s výkonnostní analýzou marketingových aktivit
  • Jste schopni pracovat na plný úvazek

Proč je tahle pozice u nás zajímavá?

  • Přímá spolupráce s naším CEO, takže se od něj můžeš hodně naučit
  • Jste součástí dynamicky rostoucí značky
  • Máme mezinárodní působnost, včetně SK, HU a RO
  • Budete se podílet na rozvoji mezinárodního e-shopu donlemme.com pro celou EU

Nabízíme

  • Možnost podílet se na globální expanzi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Neformální prostředí
  • Mladý kolektiv
  • Finanční ohodnocení na základě dohody

Pokud tě nabídka zaujala, pošli CV na email: dominik@donlemme.com