Výměna a vrácení zboží

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ?

Postup při výměně zboží do 30ti dnů:

1) Vytvořte si novou objednávku na zboží, které chcete místo původního a do poznámky napiště, že se jedná o výměnu a uveďte číslo původní objednávky. Dopravu vyberte Zásilkovnu a vyberte si pobočku, na kterou Vám doručíme novou objednávku (samozřejmě nic nebudete platit), způsob platby vyberte Bankovním převodem, ale peníze nám neposílejte. 

2) Nepoužité zboží s kopií faktury (případně napište na papír jméno a číslo objednávky) pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice.

3) Zabalené zboží odešlete do naší kanceláře na adrese: Get Fashion s.r.o. - Donlemme.cz, U Továren 256/14 Praha 102 00. 

4) V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží). 

5) Na e-mail info@donlemme.cz nás informujte, že zboží zasíláte zpět.

Od obdržení balíčku, výměna bývá vyřízena přibližně do 3. pracovních dnů od obdržení.
O odeslání zboží zpět k Vám budete informováni e-mailem.

 

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ?

Postup při vrácení zboží do 30ti dnů:

1) Nepoužité zboží s kopií faktury (případně napište na papír jméno a číslo objednávky) pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice.

2) Zabalené zboží odešlete do naší kanceláře na adrese: Get Fashion s.r.o. - Donlemme.cz, U Továren 256/14 Praha 102 00. 

3) V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží). 

4) Vyplňte níže elektronický formulář. Zkontrolujte si pečlivě číslo účtu. 

Peníze vrátíme na účet do 14 dnů od obdržení balíčku. 

[REKLAMACE_FORM]

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Jednoduché vrácení zboží. Vrať nesedící produkt bez komplikací a za tuto skvělou cenu!
19Kč