Vrácení a reklamace zboží

 

SOSv3

 

Vrácení zboží

Neprovádíme výměny, avšak máte možnost vrátit nenošené, nepoškozené zboží, bez známek užívání v původním průhledném obalu a visačkami do 30 dnů.

Vrácení zboží je jednoduché a celý proces vám bude trvat jenom pár minut.

  1. Prvním krokem pro vrácení zboží je vyplnění e-mailu (do vybrané kolonky níže) a číslo objednávky. Číslo objednávky najdete na faktuře nebo ve Vašem potvrzovacím e-mailu o objednávce.

  2. Vyberete si produkt (produkty), které chcete vrátit z formuláře.

  3. Ve formuláři si zvolíte dopravu, jak k nám budete chtít vrácené zboží dopravit. Vybrat si můžete mezi Zásilkovnou a svou vlastní dopravou.

 

V případě, že si zvolíte svoji vlastní dopravuOdešlete zboží na adresu našeho skladu: Get Fashion s.r.o. - Stylovej.cz, U Továren 256/14, Praha 102 00

V žádném případě vrácené zboží neposílejte na dobírku. Zaměstnanci skladu nemají možnost zásilku převzít a zaplatit.Zvolili jste si v objednávce službu jednoduchého vrácení za 19 Kč? Doprava Vám nebude z refundace účtována.

Můžete si i zvolit, zda budete chtít vrátit peníze nebo využít možnosti vystavení voucheru v hodnotě vráceného zboží, který využijete kdykoli na budoucí nákup.

 

Jak zboží zabalit?

Vracené zboží řádně zabalte např, do obalové fólie, papíru, igelitové tašky nebo papírové krabice. Odneste do Vámi zvoleného výdejního místa v siťi Zásilkovna nebo GLS. 

Zboží vraťte kompletní, nesmí být upravené, opotřebené nebo poškozené. Máme právo posoudit, zda je vracené zboží nepoškozené, neporušené a zda jste svým neadekvátním nakládáním nesnížili jeho hodnotu. Pokud zboží nesprávným zacházením nebo nepřiměřeným zkoušením poškodíte nebo opotřebíte, zboží vám bude vráceno na vaše náklady a nebude refundováno. 

Pokud jste zakoupili zboží na našem slovenském e-shopu www.donlemme.sk, použijte formulář na našem slovenském e-shopu. Tento formulář slouží pouze pro zákazníky z Česka.

 
 

 

Jakmile se k nám balíček v pořádku dostane, zkontrolujeme jej a vaši refundaci vyřídíme nejpozději do 14 pracovních dnů.

 

icon-retina