Multitalentovaný markeťák

Hledáme multitalentovanýho markeťáka, který nám pomůže s marketingovými kanály, kterým jsme se nikdy nevěnovali, ale měli bychom na nich být aktivní. Tvým úkolem bude rozhýbat spolupráci s influencery, podílíš se na tvorbě brandové strategie a vizuální identitě, potřebujeme rozhýbat české média a naše PR, budeme posilovat brand, jednou za čas uděláme offline event a nesmíme zapomenout na employer marketing.

Náplň práce

  • úzká spolupráce s CEO ohledně strategie firmy a brandové strategie
  • exekuce marketingové plánu - dohlížení na performance, e-shop, mailing, PR, influencer marketing, brand a sociální sítě
  • vytvoření brandové komunikace - vizuál našich sociálních sítí
  • spoluúčast na tvorbě vizuální identity
  • spolupráce s PR agenturou
  • employer marketing - Linkedin
  • spolupráce s naším marketingovým týmem, který se  skládá z Social Media specialistky, Visual merchendiserky, Produktové designérky a externí agentury, která se stará o performance

Proč je tahle pozice u nás zajímavá?

  • rosteme už druhým rokem o 60%
  • začali jsme v lednu 2017, takže za sebou máme magických 5let a stále jsme alive.
  • jsme malá firma o 11 lidech, takže je možné ovlivňovat skoro vše a být blízko k CEO
  • vyrostli jsme na sociálních sítích, takže jestli tě socky baví, u nás o nich často uslyšíš
  • máme dlouholeté vztahy s výrobci v Turecku
  • jsme online, ale letos máme v plánu otevřít kamennou prodejnu v centru Prahy, kterou chceme spojit s marketingovým plánem
  • jsme bez externího financování, což dokazuje, že jsme zdravá firma, ale zároveň máme velký prostor k růstu
  • nebojíme se vkročit do nových věcí, proto přijímáme bitcoin na našem eshopu
  • v budoucnu chceme vkročit do virtuálního světa, proto už dnes zkoukáme věci okolo Metaverse a NFt

Koho hledáme

  • líbí se ti představa vybudovat globální fashion brand
  • máš minimálně 2 roky zkušenosti s marketingem
  • vnímání brandu je pro tebe důležité
  • máš nápady, které chceš realizovat
  • nemáš problém vyhrnout rukávy a pustit se do práce, když není práci na koho hodit
  • máš přehled o trendech v marketingu
  • čísla ti nevadí a analytika ti je blízká. Občas se budeš  hrabat v číslech (Google Analytics, Business Manager, Shoptet)
  • máš rád dobré věci - věříme, že je důležité se obklopovat dobrými věcmi, aby mohly vznikat dobré věci

Nabízíme

  • globální expanzi
  • flexibilní pracovní dobu
  • mladý kolektiv
  • blízký kontakt s lidmi, kteří chtějí dokázat, že i česká značka může ve světe uspět
  • finanční ohodnocení na základě dohody
  • 30 000 - 70 000 kč

Pokud tě nabídka zaujala, napiš Dominikovi.