Multitalentovaný markeťák

Hledáme multitalentovanýho markeťáka, který nám pomůže s marketingovými kanály, kterým jsme se nikdy nevěnovali, ale měli bychom na nich být aktivní. Tvým úkolem bude rozhýbat spolupráci s influencery, podílíš se na tvorbě brandové strategie a vizuální identitě, potřebujeme rozhýbat české média a naše PR, budeme posilovat brand, jednou za čas uděláme offline event a nesmíme zapomenout na employer marketing.

Náplň práce

  • úzká spolupráce s CEO ohledně strategie firmy a brandové strategie
  • exekuce marketingové plánu - dohlížení na performance, e-shop, mailing, PR, influencer marketing, brand a sociální sítě
  • vytvoření brandové komunikace - vizuál našich sociálních sítí
  • spoluúčast na tvorbě vizuální identity
  • spolupráce s PR agenturou
  • employer marketing - Linkedin
  • spolupráce s naším marketingovým týmem, který se  skládá z Social Media specialistky, Visual merchendiserky, Produktové designérky a externí agentury, která se stará o performance

Proč je tahle pozice u nás zajímavá?

  • rosteme už druhým rokem o 60%
  • začali jsme v lednu 2017, takže za sebou máme magických 5let a stále jsme alive.
  • jsme malá firma o 11 lidech, takže je možné ovlivňovat skoro vše a být blízko k CEO
  • vyrostli jsme na sociálních sítích, takže jestli tě socky baví, u nás o nich často uslyšíš
  • máme dlouholeté vztahy s výrobci v Turecku
  • jsme online, ale letos máme v plánu otevřít kamennou prodejnu v centru Prahy, kterou chceme spojit s marketingovým plánem
  • jsme bez externího financování, což dokazuje, že jsme zdravá firma, ale zároveň máme velký prostor k růstu
  • nebojíme se vkročit do nových věcí, proto přijímáme bitcoin na našem eshopu
  • v budoucnu chceme vkročit do virtuálního světa, proto už dnes zkoukáme věci okolo Metaverse a NFt

Koho hledáme

  • líbí se ti představa vybudovat globální fashion brand
  • máš minimálně 2 roky zkušenosti s marketingem
  • vnímání brandu je pro tebe důležité
  • máš nápady, které chceš realizovat
  • nemáš problém vyhrnout rukávy a pustit se do práce, když není práci na koho hodit
  • máš přehled o trendech v marketingu
  • čísla ti nevadí a analytika ti je blízká. Občas se budeš  hrabat v číslech (Google Analytics, Business Manager, Shoptet)
  • máš rád dobré věci - věříme, že je důležité se obklopovat dobrými věcmi, aby mohly vznikat dobré věci

Nabízíme

  • globální expanzi
  • flexibilní pracovní dobu
  • mladý kolektiv
  • blízký kontakt s lidmi, kteří chtějí dokázat, že i česká značka může ve světe uspět
  • finanční ohodnocení na základě dohody
  • 30 000 - 70 000 kč

Pokud tě nabídka zaujala, napiš Dominikovi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení